Tuloksia peleistä kausi 2016-2017

 ELL-jatkosarja: ELL-jatkosarja

 Ykkönen syksy: Ykkönen

 PC14 SM-lopputurnaus (sij. 12.): PC14 SM-lopputurnaus

 Helsinki Cup B14 (sij. 3.): Helsinki Cup B14

 ArosCupen P14/15 (sij. 5-8): Aroscupen P14/15 ja P14 lätt: ArosCupen P14 lätt

 Aluesarja kevät: P14 Aluesarja:

 Ykkönen syksy: P14 Ykkönen

 ELL-karsinta talvi: P14 ELL karsinta

 Talviliiga: Talviliiga

Tuloksia peleistä kausi 2015-2016

Päivä Kotijoukkue Vierasjoukkue Tulos Pelimuoto Peliaika Paikka Tapahtuma Muu info
11.10.2016 EPS punainen PK-35 0-5 11v11 2x35min Kivenlahti TN Aluesarja  
09.10.2016 Valtti EPS punainen 0-5 11v11 2x35min Puotila TN Aluesarja  
2.10.2016 EPS FC Helios Tartu 0-2 11v11 2x20min Tamme stadium TN Tartu Santos Cup sij. 3-4 (EPS sij. 4)
1.10.2016 SDjushor MT3 EPS 4-0 11v11 2x20min Tamme stadium TN Tartu Santos Cup sij. 1-4 (EPS sij. 3-8)
1.10.2016 Severnaya Dvina EPS 0-2 11v11 2x20min Tamme stadium TN Tartu Santos Cup  
30.9.2016 FC Sparta Minsk 2003 EPS 0-8 11v11 2x20min Tamme stadium TN Tartu Santos Cup  
30.9.2016 FC HElios Tartu EPS 1-0 11v11 2x20min Tamme stadium TN Tartu Santos Cup  
30.9.2016 Tartu JK Tammeka EPS 1-1 11v11 2x20min Tamme stadium TN Tartu Santos Cup  
27.9.2016 NJS musta EPS punainen 0-0 11v11 2x35min Rajamäki TN Aluesarja  
18.9.2016 EPS punainen FC Wild YJ 5-0 11v11 2x35min Kivenlahti TN Aluesarja  
14.9.2016 EPS punainen FC Honka barca 0-2 11v11 2x35min Kivenlahti TN Aluesarja  
10.9.2016 EPS punainen KäPa United 4-4 11v11 2x35min Kivenlahti TN Aluesarja  
2.9.2016 FC Kontu sin EPS punainen 1-4 11v11 2x35min Kontula TN Aluesarja  
25.8.2016 PPJ kilpa EPS punainen 1-2 11v11 2x35min Tali N Aluesarja  
16.8.2016 HJK East EPS punainen 1-2 11v11 2x35min Siltamäki N Aluesarja  
13.8.2016 EPS punainen KP-75/TuPS YJ 0-1 11v11 2x35min Kivenlahti TN Aluesarja  
9.8.2016 EPS punainen VJS 3-2 11v11 2x35min Kivenlahti TN Aluesarja  
14.7.2016 Honka Akatemia EPS 4-0 11v11 2x20min Käpylä N Helsinki Cup  sij. 1-8 (EPS sij. 5-8)
14.7.2016 EPS PKKU 2-2 (rp 8-7) 11v11 2x20min Käpylä N Helsinki Cup sij. 1-16 
13.7.2016 EPS IHU 0-0 11v11 2x20min Tali TN (halli) Helsinki Cup  
13.7.2016 EPS Kontu 3-1 11v11 2x20min Tali N Helsinki Cup  
12.7.2016 La Herredura (MX) EPS 0-1 11v11 2x20min Töölö N Helsinki Cup  
12.7.2016 EPS NJS 2-0 11v11 2x20min Töölö N Helsinki Cup  
11.7.2016 PPJ EPS 1-0 11v11 2x20min Tali N Helsinki Cup  
9.7.2016 EPS PK-35 2-1 11v11 2x25min Kivenlahti TN Harjoituspeli  
21.6.2016 EPS punainen KyIF 5-0 11v11 2x35min Kivenlahti TN Aluesarja  
18.6.2016 PK-35 EPS punainen 1-4 11v11 2x35min Pihlajamäki TN Aluesarja  
11.6.2016 EPS punainen NJS 3-0 11v11 2x35min Kivenlahti TN Aluesarja  
8.6.2016 FC Reipas EPS punainen 4-2 11v11 2x35min Mukulan TN Aluesarja  
5.6.2016 BK-46/Väst4 EPS punainen 1-1 11v11 2x35min Karjaa TN Aluesarja  
31.5.2016 EPS punainen PPJ kilpa 0-1 11v11 2x35min Kivenlahti TN Aluesarja  
28.5.2016 KäPa EPS punainen 1-1 11v11 2x35min Kumpula TN Aluesarja  
15.5.2016 EPS Post SV Nurnberg 0-0 11v11 1x24min Saksa Kassel Pfingst Cup  
15.5.2016 AZSV Alten EPS 0-0 11v11 1x24min Saksa Kassel Pfingst Cup  
14.5.2016 Rod-Weis Essen EPS 3-0 11v11 1x24min Saksa Kassel Pfingst Cup  
14.5.2016 Alemannia Aachen EPS 2-0 11v11 1x24min Saksa Kassel Pfingst Cup  
14.5.2016 EPS Hessen Kassel 1-2 11v11 1x24min Saksa Kassel Pfingst Cup  
10.5.2016 Honka barca EPS punainen 0-4 11v11 2x35min Keski-Espoon TN1 Aluesarja  
8.5.2016 EPS punainen FC Kontu 2-1 11v11 2x35min Kivenlahti TN Aluesarja  
1.5.2016 EPS KTP 1-2 11v11 2x20min Puotilan TN IHU-Cup sij. 3-4 (EPS sij. 3)
1.5.2016 EPS IHU 0-1 11v11 2x20min Puotilan TN IHU-Cup sij. 1-4
30.4.2016 EPS PKKU musta 4-0 11v11 2x20min Puotilan TN IHU-Cup  
30.4.2016 KTP EPS 2-0 11v11 2x20min Puotilan TN IHU-Cup  
30.4.2016 Kontu EPS 1-1 11v11 2x20min Puotilan TN IHU-Cup  
24.4.2016 VJS EPS punainen 3-4 11v11 2x35min Myyrmäki stadion TN Aluesarja  
19.4.2016 EPS punainen HJK West sin 4-1 11v11 2x35min Kivenlahti TN Aluesarja  
17.4.2016 JäPS EPS 0-3 11v11 2x25min Tapiolan UP TN Honka turnaus sij. 9-12 (EPS sij. 10)
17.4.2016 EPS Pallo-Iirot 3-1 11v11 2x25min Tapiolan UP TN Honka turnaus sij. 9-12
16.4.2016 EPS VJS 0-3 11v11 2x25min Tapiolan UP TN Honka turnaus sij. 9-12
16.4.2016 OrPa EPS 6-0 11v11 2x25min Tapiolan UP TN Honka turnaus  
16.4.2016 EPS PK-35 0-1 11v11 2x25min Tapiolan UP TN Honka turnaus  
10.4.2016 EPS IHU 5-2 11v11 2x25min Ratiopharm areena TN Harjoituspeli  
2.4.2016 EPS FC Espoo 0-2 11v11 2x25min Espoonlahti kupla TN Harjoituspeli  
13.3.2016 EPS TC EPS P03 0-5 11v11 2x35min Espoonlahti TN2 Harjoituspeli  
12.3.2016 HJK04 EPS 1-0 11v11 2x35min Saharan TN, Helsinki Harjoituspeli  
6.3.2016 HPS EPS 0-3 11v11 2x25min Oulunkylä TN Talvisarja sij. 7-9 (EPS sij. 7.)
6.3.2016 PK-35 EPS 0-5 11v11 2x25min Oulunkylä TN Talvisarja sij. 7-9
5.3.2016 HJS EPS 2-1 11v11 2x25min Oulunkylä TN Talvisarja  
14.2.2016 EPS FC Inter Turku 3-0 11v11 1x40min Männiku Stadium, Tallinna TN Nömme Cup sij. 5-6 (EPS sij. 5.)
13.2.2016 FC Helios Vöru EPS 0-1 11v11 1x40min Männiku Stadium, Tallinna TN Nömme Cup  
13.2.2016 FC Flora EPS 0-2 11v11 1x40min Männiku Stadium, Tallinna TN Nömme Cup  
13.2.2016 TJK Legion EPS 1-1 11v11 1x40min Männiku Stadium, Tallinna TN Nömme Cup  
13.2.2016 GrIFK EPS 5-1 11v11 1x40min Männiku Stadium, Tallinna TN Nömme Cup  
6.2.2016 EPS IHU 2-1 11v11 2x25min Espoonlahti kupla Harjoituspeli  
30.1.2016 EPS NJS 4-1 11v11 2x25min Espoonlahti kupla Harjoituspeli  
23.1.2016 EPS PK-35 2-1 11v11 2x25min Oulunkylä Fair Pay Arena TN Talvisarja  
9.1.2016 KP-75 TuPS YJ1 EPS 1-3 11v11 2x25min Oulunkylä Fair Pay Arena TN Talvisarja  
2.1.2016 EPS 02 pun EPS 03 pun 3-1 11v11 2x25min Espoonlahti kupla Harjoituspeli  
20.12.2015 EPS JJK 3-0 11v11 2x20min Wallsport Arena Seinäjoki TN Wallsport turnaus Finaali 2. osa (EPS sij. 1 yht. tulos 5-0)
20.12.2015 JJK EPS 0-2 11v11 2x20min Wallsport Arena Seinäjoki TN Wallsport turnaus Finaali 1. osa
19.12.2015 Virkiä EPS 2-3 11v11 2x20min Wallsport Arena Seinäjoki TN Wallsport turnaus  
19.12.2015 FC Jazz EPS 0-1 11v11 2x20min Wallsport Arena Seinäjoki TN Wallsport turnaus  
19.12.2015 EPS SJK-j 1-0 11v11 2x20min Wallsport Arena Seinäjoki TN Wallsport turnaus  
5.12.2015 EPS pun EPS pun2 1-2 5v5 1x20min Myyrmäki halli TN Itsenäisyyspäivän turn. EPS pun2 sij 1. / EPS pun sij 2.
5.12.2015 ToTe EPS pun2 0-7 5v5 1x20min Myyrmäki halli TN Itsenäisyyspäivän turn.  
5.12.2015 EPS pun KP-75/Tups YJ2 10-0 5v5 1x20min Myyrmäki halli TN Itsenäisyyspäivän turn.  
5.12.2015 EPS pun2 KP-75/Tups YJ2 13-1 5v5 1x20min Myyrmäki halli TN Itsenäisyyspäivän turn.  
5.12.2015 Honka barca EPS pun 2-3 5v5 1x20min Myyrmäki halli TN Itsenäisyyspäivän turn.  
5.12.2015 VJS Hämeenkylä EPS pun2 0-6 5v5 1x20min Myyrmäki halli TN Itsenäisyyspäivän turn.  
5.12.2015 EPS pun ToTe 4-3 5v5 1x20min Myyrmäki halli TN Itsenäisyyspäivän turn.  
5.12.2015 EPS pun2 Honka barca 4-3 5v5 1x20min Myyrmäki halli TN Itsenäisyyspäivän turn.  
5.12.2015 VJS Hämeenkylä EPS pun 0-5 5v5 1x20min Myyrmäki halli TN Itsenäisyyspäivän turn.  
5.12.2015 EPS pun EPS pun2 7-5 5v5 1x20min Myyrmäki halli TN Itsenäisyyspäivän turnaus  
28.11.2015 FC Espoo 2 EPS 3-1 11v11 2x25min Oulunkylä Fair Pay Arena TN Talvisarja  
14.11.2015 VJS EPS 3-0 11v11 4x20min Myyrmäkihalli TN Harjoituspeli  
31.10.2015 EPS Honka barca 3-0 11v11 2x25min Oulunkylä Fair Pay Arena TN Talvisarja  

 

Tuloksia peleistä kausi 2014-2015

Päivä Kotijoukkue Vierasjoukkue Tulos Pelimuoto Peliaika Paikka Tapahtuma Muu info
14.10.2015 EPS BK-46 Väst4 1-0 8v8 1x25min Legirus Arena TN Piirijoukkuekatsastus  
14.10.2015 EPS KOPSE 6-0 8v8 1x25min Legirus Arena TN Piirijoukkuekatsastus  
14.10.2015 EPS Legirus Inter 4-1 8v8 1x25min Legirus Arena TN Piirijoukkuekatsastus  
14.10.2015 EPS FCFJ 4-0 8v8 1x25min Legirus Arena TN Piirijoukkuekatsastus  
11.10.2015 EPS BK-46 Väst4 4-0 11v11 1x30min Karjaa TN Väst4 LU-Rakennus cup sij. 1-2 (EPS sij. 1)
11.10.2015 EPS Kontu sininen 2-1 11v11 1x30min Karjaa TN Väst4 LU-Rakennus cup sij. 1-4
11.10.2015 EPS Honka Barca 0-1 11v11 1x30min Karjaa TN Väst4 LU-Rakennus cup  
11.10.2015 EPS SalPa 2-1 11v11 1x30min Karjaa TN Väst4 LU-Rakennus cup  
11.10.2015 EPS NJS 1-0 11v11 1x30min Karjaa TN Väst4 LU-Rakennus cup  
4.10.2015 Lopa valkoinen EPS punainen 1-10 9v9 2x30min Kisakallio TN Piirisarja - ykkönen  
26.9.2015 EPS punainen Gnistan keltainen 1-1 9v9 2x30min Espoonlahti TN3 Piirisarja - ykkönen  
18.9.2015 FC Espoo United YJ EPS punainen 1-3 9v9 2x30min Karakallio TN Piirisarja - ykkönen  
16.9.2015 EPS punainen HPS musta 2-0 9v9 2x30min Kivenlahti TN Piirisarja - ykkönen  
12.9.2015 EPS punainen PPJ United 5-0 9v9 2x30min Espoonlahti TN3 Piirisarja - ykkönen  
6.9.2015 EPS KäPa City 6-1 9v9 2x20min Pakila TN Pakila cup sij. 7-8 (EPS sij. 7)
6.9.2015 EPS TuPS/KP-75 1-3 9v9 2x20min Pakila TN Pakila cup sij. 5-8
6.9.2015 EPS MPS 1-2 9v9 2x20min Pakila TN Pakila cup  
5.9.2015 EPS Gnistan 1-2 9v9 2x20min Pakila TN Pakila cup  
5.9.2015 EPS PK-KU 0-1 9v9 2x20min Pakila TN Pakila cup  
4.9.2015 KyIF keltainen EPS punainen 0-5 9v9 2x30min Kirkkonummi TN Piirisarja - ykkönen  
23.8.2015 EPS Tallina Kalev 1 1-0 9v9 2x15min Kontula N Kontu La Cup sij. 3-4 (EPS sij. 3.)
23.8.2015 EPS PK-KU musta 0-0 (rl. 9-10) 9v9 2x15min Kontula N Kontu La Cup sij. 1-4
23.8.2015 EPS HPS 1-0 9v9 2x15min Kontula TN Kontu La Cup sij. 1-8
22.8.2015 EPS Tallina Kalev 2 4-0 9v9 2x15min Kontula TN Kontu La Cup  
22.8.2015 EPS HJK City sininen 1-0 9v9 2x15min Kontula N Kontu La Cup  
22.8.2015 EPS NJS 0-1 9v9 2x15min Kontula N Kontu La Cup  
15.8.2015 FC Wild EPS punainen 1-3 9v9 2x30min Veikkola TN Piirisarja - ykkönen  
9.8.2015 EPS punainen KaaPo keltainen 1-1 (rl. 2-3) 9v9 2x20min Leppävaara TN FC Espoo Cup sij. 11-12 (EPS sij. 12)
9.8..2015 EPS punainen HJK City sin 0-0 (rl. 3-4) 9v9 2x20min Leppävaara TN FC Espoo Cup sij. 9-12
9.8.2015 EPS punainen Sudet musta 2-0 9v9 2x20min Leppävaara TN FC Espoo Cup sij. 9-16
8.8.2015 EPS punainen VJS 0-3 9v9 2x20min Leppävaara stad N FC Espoo Cup   
8.8.2015 EPS punainen KaaPo keltainen 2-4 9v9 2x20min Leppävaara stad N FC Espoo Cup   
8.8.2015 EPS punainen Reipas Oranssi 1-1 9v9 2x20min Leppävaara stad N FC Espoo Cup  
6.8.2015 EPS punainen Vita Oranssi 7-0 9v9 2x30min Kivenlahti TN Piirisarja - ykkönen   
3.8.2015 FC Viikingit pun EPS punainen 1-1 9v9 2x30min Kartanon TN Piirisarja - ykkönen  
9.7.2015 EPS punainen HPS Musta 1-1 (rl. 2-3) 9v9 2x20min Käpylä N Helsinki Cup  
8.7.2015 EPS punainen Keika 5-0 9v9 2x20min Pirkkola TN Helsinki Cup  
8.7.2015 EPS punainen MPS Milan 3-0 9v9 2x20min Pirkkola TN Helsinki Cup  
7.7.2015 EPS punainen Reipas Oranssi 0-0 9v9 2x20min Töölö TN Helsinki Cup  
6.7.2015 EPS punainen Martin Reim JK 0-2 9v9 2x20min Kallio TN Helsinki Cup  
6.7.2015 EPS punainen Honka Akatemia 0-3 9v9 2x20min Kallio TN Helsinki Cup  
5.7.2015 EPS punainen HJK City sininen 1-2 9v9 2x20min Käpylä N Helsinki Cup  
4.7.2015 EPS punainen KJP 1-0 9v9 2x25min Myyrmäki stadion tn Vantaa Cup sij. 3-4 (EPS sij. 3.)
3.7.2015 EPS punainen Harju JK 1-2 9v9 2x25min Myyrmäki stadion tn Vantaa Cup sij. 1-4
3.7.2015 EPS punainen FC Wild YJ 7-1 9v9 2x25min Myyrmäki stadion tn Vantaa Cup sij. 1-6
2.7.2015 EPS punainen KaaPo 3-0 9v9 2x25min Myyrmäki stadion tn Vantaa Cup  
2.7.2015 EPS punainen Harju JK 0-4 9v9 2x25min Myyrmäki stadion tn Vantaa Cup  
1.7.2015 EPS punainen KJP 3-1 9v9 2x25min Myyrmäki stadion tn Vantaa Cup  
1.7.2015 EPS punainen PK-35 0-1 9v9 2x25min Myyrmäki stadion tn Vantaa Cup  
28.6.2015 EPS punainen TPS03 1-10 9v9 2x25min Kupittaa N 10A Aura Cup sij. 5-6 (EPS sij. 6.)
27.6.2015 EPS punainen Vilniaus FM 2-1 9v9 2x25min Kupittaa N 8A Aura Cup sij. 5-8
27.6.2015 EPS punainen FC Santos 2-0 9v9 2x25min Kupittaa N 6B Aura Cup  
27.6.2015 EPS punainen TPS04 0-3 9v9 2x25min Yläkenttä TN Aura Cup  
26.6.2015 EPS punainen KPV City 5-0 9v9 2x25min Kupittaa TN 2B Aura Cup  
26.6.2015 EPS punainen HJS03 sinivalkoinen 1-4 9v9 2x25min Kupittaa N 10B Aura Cup  
25.6.2015 EPS punainen SWU 2-0 9v9 2x25min Kupittaa N 6A Aura Cup  
25.6.2015 EPS punainen HJK City03 keltaraita 13-0 9v9 2x25min Kupittaa TN 5A Aura Cup  
13.6.2015 EPS punainen Honka Akatemia 2-4 9v9 2x35min Espoonlahti TN1 Piirisarja - kilpakarsinta  
4.6.2015 Gnistan EPS punainen 0-1 9v9 2x35min Kartano TN1 Piirisarja - kilpakarsinta  
30.5.2015 EPS punainen KyIF 2-4 9v9 2x35min Espoonlahti TN3 Piirisarja - kilpakarsinta  
23.5.2015 PEP Valiot EPS punainen 0-14 9v9 2x35min Metsämaan TN Piirisarja - kilpakarsinta  
15.5.2015 EPS punainen PPJ kilpa 0-2 9v9 2x35min Espoonlahti TN3 Piirisarja - kilpakarsinta  
3.5.2015 EPS punainen BK-46/Väst4 YJ 0-1 9v9 2x35min Espoonlahti TN2 Piirisarja - kilpakarsinta  
27.4.2015 HPS musta EPS punainen 1-6 9v9 2x35min Koskelantie TN Piirisarja - kilpakarsinta  
25.4.2015 EPS punainen FC Wild 2-3 9v9 2x35min Espoonlahti TN3 Piirisarja - kilpakarsinta  
16.4.2015 KäPa United EPS punainen 6-2 9v9 2x35min Koskelantie TN Piirisarja - kilpakarsinta  
12.4.2015 FC Espoo EPS 3-1 9v9 2x30min Laaksolahti halli Harjoituspeli  
11.4.2015 PPJ kilpa EPS punainen 0-1 9v9 2x25min Tuusula jalkapallohalli Talvisarja  
6.4.2015 EPS Foot Region Morges 4-1 9v9 2x20min Montecatini Terme, Italia Torneo Citta di Montecatini Terme  
5.4.2015 EPS G.S.D Real Martellago 2-1 9v9 2x20min Montecatini Terme, Italia Torneo Citta di Montecatini Terme  
5.4.2015 EPS GA F.C. Tokyo 1-3 9v9 2x20min Montecatini Terme, Italia Torneo Citta di Montecatini Terme  
4.4.2015 EPS A.C. Prato 0-3 9v9 2x20min Montecatini Terme, Italia Torneo Citta di Montecatini Terme  
3.4.2015 EPS A.S.D. Sporting Gorigliano 2-3 9v9 2x20min Montecatini Terme, Italia Torneo Citta di Montecatini Terme  
28.3.2015 EPS punainen Kontu sininen 6-1 9v9 2x25min Espoonlahti kupla Talvisarja  
21.3.2015 FC Valtti EPS punainen 2-1 9v9 2x25min Tuusula jalkapallohalli Talvisarja  
14.3.2015 EPS FC Legirus Inter 3-1 9v9 1x35min FC Legirus Arena FC Legirus turn. sijoituspeli 1-2 (EPS sij 1.)
14.3.2015 EPS BK-46 1-1 9v9 1x35min FC Legirus Arena FC Legirus turn.  
14.3.2015 JäPS EPS 1-7 9v9 1x35min FC Legirus Arena FC Legirus turn.  
14.3.2015 PPJ kilpa EPS 0-3 9v9 1x35min FC Legirus Arena FC Legirus turn.  
7.3.2015 EPS punainen HJK-City 3-3 9v9 2x25min Espoonlahti kupla Talvisarja  
7.3.2015 KyIF kilpa EPS punainen 6-3 9v9 2x35min Kirkkonummi TN Harjoituspeli  
28.2.2015 EPS punainen Kontu sininen 6-2 9v9 2x25min Espoonlahti kupla Talvisarja  
15.2.2015 Nömme Kalju FC II EPS 0-3 8v8 2x20min Männiku Stadium, Tallinna Nömme Cup sijoituspeli 9-10. (EPS sij. 9.)
15.2.2015 TJK Legion EPS 3-1 8v8 2x20min Männiku Stadium, Tallinna Nömme Cup  
14.2.2015 EPS Harju JK Akadeemia 0-2 8v8 2x20min Männiku Stadium, Tallinna Nömme Cup  
14.2.2015 PK-35 EPS 2-1 8v8 2x20min Männiku Stadium, Tallinna Nömme Cup  
14.2.2015 EPS Nömme Kalju FC I 0-6 8v8 2x20min Männiku Stadium, Tallinna Nömme Cup  
12.2.2015 FC Espoo 2 EPS 1-1 7v7 1x22min Myyrmäki halli Kykysarja  
12.2.2015 EPS FC Honka 2 0-3 7v7 1x22min Myyrmäki halli Kykysarja  
12.2.2015 EPS IHU 0-1 7v7 1x22min Myyrmäki halli Kykysarja  
12.2.2015 PKKU EPS 3-2 7v7 1x22min Myyrmäki halli Kykysarja  
1.2.2015 EPS FC Espoo 2-5 11v11 2x25min Espoonlahti kupla Harjoituspeli  
31.1.2015 EPS punainen HPS musta 0-3 9v9 2x25min Espoonlahti kupla Talvisarja  
25.1.2015 EPS HJK 0-9 11v11 2x25min Espoonlahti kupla Harjoituspeli  
24.1.2015 PPJ kilpa EPS punainen 2-3 9v9 2x25min Nikkilä kupla Talvisarja  
17.1.2015 EPS KOPSE 3-0 9v9 2x25min Espoonlahti kupla Talvisarja  
14.1.2015 EPS NJS 2-2 7v7 1x22min Myyrmäki halli Kykysarja  
14.1.2015 EPS NJS 1-1 7v7 1x22min Myyrmäki halli Kykysarja  
14.1.2015 VJS EPS 4-1 7v7 1x22min Myyrmäki halli Kykysarja  
14.1.2015 EPS IHU 0-0 7v7 1x22min Myyrmäki halli Kykysarja  
10.1.2015 Valtti FC EPS punainen 4-2 9v9 2x25min Tuusula jalkapallohalli Talvisarja  
20.12.2014 EPS punainen Honka barca 4-3 9v9 2x25min Espoonlahti kupla Harjoituspeli  
13.12.2014 KOPSE EPS punainen 1-2 9v9 2x25min Tuusula jalkapallohalli Talvisarja  
10.12.2014 TiPS EPS 1-0 7v7 1x22min Myyrmäki halli Kykysarja  
10.12.2014 EPS GrIFK 1-1 7v7 1x22min Myyrmäki halli Kykysarja  
10.12.2014 NJS EPS 1-3 7v7 1x22min Myyrmäki halli Kykysarja  
10.12.2014 EPS LU-kyky 1-1 7v7 1x22min Myyrmäki halli Kykysarja  
29.11.2014 EPS punainen EPS P02 valkoinen 4-2 11v11 2x25min Espoonlahti kupla Harjoituspeli  
23.11.2014 Kontu sininen EPS punainen 1-0 9v9 2x25min Pallomylly Talvisarja  
15.11.2014 EPS punainen PPJ kilpa 2-1 9v9 2x25min Espoonlahti kupla Talvisarja  
8.11.2014 HPS Musta EPS punainen 1-3 9v9 2x25min HPS halli Talvisarja  
1.11.2014 EPS punainen Valtti FC 2-2 9v9 2x25min Espoonlahti kupla Talvisarja  

 

Talvisarjan tulokset ja sarjataulukko